07

05.2023

18:07

Cosmos alustas Coolbet saaliliiga finaalseeriat võidukalt

Coolbet saaliliigas tehti pühapäeval, 7. mail algust finaalseeria mängudega, kui esimeses kohtumises alistas FC Tallinna Cosmos tulemusega 6:1 Sillamäe FC NPM Silmeti.

Kohtumise esimest poolaega asus domineerima Cosmos, kes jõudis avapoolajal sihini kolmel korral. Poolaja lõpuminutitel sai ka Silmet Anton Pfeningi tabamusest värava kirja. Teist poolaega valitses taas Cosmos, ehkki väravani jõuti alles 12. minutil Denis Vnukovi tabamusest. Sihini jõudis Cosmos teisel poolajal veel kahel korral.

Sillamäe FC NPM Silmeti poolkaitsja Raul Männi tõdes, et tegemist oli raske mänguga. „Kahjuks jätsime kõik, nii vaimselt kui füüsiliselt neljapäevasesse poolfinaalmängu, nii ei saanud me täna oma parimat näidata. Esimese minutiga andsime vastastele võimalusele lüüa endale kolm väravat, see oli väga lohakas – finaalis ei tohi selliseid vigu teha. Tänase tulemusega me rahul ei ole, tahame sel aastal tiitlit võita,“ rääkis Männi.

Finaalseeriat mängitakse kolme võiduni, mis tähendab, et esimesele kolmele mängule järgnevad vajadusel ka neljas ja viies kohtumine. Järgmine kohtumine toimub tuleval nädalavahetusel, täpsema aja avalikustab jalgpalliliit esimesel võimalusel.