21

08.2016

18:14

Cosmose jaoks lõppes UEFA Futsal Cup napi kaotusega

Eesti valitseva saalijalgpallimeistri Tallinna FC Cosmose jaoks lõppes UEFA Futsal Cup napi 1:2 kaotusega Rootsi klubile Göteborg IFK-le, kes kvalifikatsiooniturniiri täiseduga võitis.

Avapoolaeg Austrias toimunud turniiril lõppes väravateta viigiga, kuid 26. minutil viis Erik Grigorjev Eesti meeskonna juhtima. Rootslaste sangariks tõusis aga Christopher Solberg, kes lõi viimase pooleteise minutiga lausa kaks väravat, mis andsid olulise võidu Göteborgile.

FC Cosmose jaoks lõppes seega turniiri neljanda kohaga (0 punkti). Võitjaks krooniti Göteborg (9), kes edestas Amsterdami SV-d (6) ja Kaiserebersdorf-Srbija 08-t (3).

FC Cosmost esindasid UEFA Futsal Cupil Vadim Beljakov, Mihhail Timošenko, Jevgenijs Matrjonins, Pavels Jermilins, Oleg Kaljurand, Ilja Krivošein, Stepan Tšernoussov, Juri Amosov, Aleksei Panin, Mihhail Šrubkovski, Boriss Poddubnyi, Erik Grigorjev, Alexander Petrov ja Aleksandrs Hudaiberdijevs ning treener Boriss Šipunov ja konsultant Arkadi Belyi.

FC Cosmose löödud väravaid saab vaadata Eesti saalijalgpalli Facebooki leheküljelt.