29

08.2012

12:18

Eilsetes karikamängudes olid võidukad Ganvix ja Võru JK

Toimus kaks järjekordset 1/16-finaali. Kolmandasse liigasse kuuluv Võru JK mängis Maardus kohaliku teise liiga FC Maarduga ja lõi 1:0 võiduvärava teise poolaja keskel, kui täpne oli Mattias Oja.

Mäng kulges üldiselt väljakuperemeeste surve all, kes kõrgema liiga meeskonnana üritas end peale suruda. Väravani nad siiski ei jõudnud. Pärast kaotusseisu jäämist hakkasid maardulased eriti kõvasti suruma, kuid Võru kaitse pidas vastu. Mängust pikemalt spordiportaalist vsport.ee.

Ka teises eilses mängus olid vastamisi III ja II liiga klubid. Selles mängus üllatust ei sündinud, sest FC Kose kaotas koduväljakul Türi JK Ganvixile 2:6, poolaeg 0:2. Kose väravad lõi mängu lõpus Meistriliiga kogemustega Lauri Mihkelson, türilaste eest olid täpsed Veiko Koks ja Ergo Eelmäe kahel korral, ühe värava lisasid Raido Kangur ja Ken-Kaspar Kerner.

Nüüd on selgunud seitse 1/8-finalisti, järgmine karikamäng toimub hetkekalendri alusel 4. septembril, kui vastamisi lähevad Tallinna FC Levadia ja Rapla JK Atli.