20

05.2021

21:07

Elva võitis Nõmme Unitedit kolme väravaga

Neljapäeval algas Esiliiga viies voor, kui Soccernet.ee mängus alistas FC Elva kodus 5:2 FC Nõmme Unitedi meeskonna.

Paul-Feliks Frei viis kodumeeskonna kohalikul linnastaadionil kuuendal minutil juhtima ja minut hiljem oli täpne Markus Lokk, kes kahekordistas Elva eduseisu. Avapoolaja viimane värav sündis 14. minutil, kui külaliste poolt oli täpne Henri Leoke.

Anti Ivaste värav kohtumise 49. minutil viis Elva taas kahe väravaga ette ja järgmist väravat pidi ootama 86. minutil, kui Remi Kõivik realiseeris penalti. Kuigi Randin Rande lõi 89. minutil Unitedi poolt ühe tagasi, siis viimane sõna jäi Elva meeskonnale, kui Ekke Lõbu tegi kolmandal minutil lõppseisuks 5:2.

Kohtumine on järelvaadatav Soccernet.ee YouTube’i kanalist.

Esiliiga jätkub homme õhtul Tallinnas ja Paides, kui FCI Levadia U21 võõrustab Tallinna Kalevit ja FC Flora U21 kohtub Maardu Linnameeskonnaga Voor lõpeb laupäeval, kui kohtuvad Tartu JK Welco – Pärnu Jalgpalliklubi. Paide Linnameeskond U21 - Tartu JK Tammeka U21 kohtumine lükati edasi.

United on tabelis esikohal üheksa punktiga, kuid homme õhtul on liigal uus liider, sest omavahel kohtuval Levadial ja Kalevil on vastavalt üheksa ja seitse punkti. Seitse punkti neljast mängust on kirjas ka Paidel ja sama punktisumma on kolme mänguga kirja saanud Maardu. Elva jaoks oli tegu väärt võiduga, sest esimesest neljast mängust olid nad kirja saanud ühe võidu ja kolm kaotust. Hetkel tõusid nad võidu toel tabelis seitsmendaks.