17

04.2014

14:10

Emmastele kaotanud Jõhvi võõrustab Levadiat

Laupäeval kell 13:00 peab Lokomotiv Premium liiga kaheksandas voorus heitlema Levadiaga kolme punkti pärast. Kohtumine toimub Jõhvi linnastaadionil.

Jõhvi sai läinud nädalal kirjas esimesed punktid Premium liigas, kui võõrsil viigistati 1:1 Tartu Tammekaga. Nädala sees kaotati aga Esiliiga B klubile HÜJK Emmastele kodus karikasarja veerandfinaalis.

Levadia suutis viimati Premium liigas paika panna Tallinna FC Infoneti, kui viimase veerandtunniga lõid vastaste puuri kolm palli. Neljapäevane karikaloos viis just Levadia ja Infoneti omavahel poolfinaalis kokku.

Lokomotiv läheb kohtumisele vastu tabeli viimasena, Levadia hoiab viiendat kohta. Siiski on tabelis vahed väikesed ning Levadiat lahutab teisest kohast vaid kaks punkti.

Lokomotivi peatreener Viktor Nesterenko: „Teame, et Levadia on tugev vastane, kes võitleb igas olukorras lõpuni ja ei anna meile platsil mitte midagi kergelt. Peame oma eelmise mängu halvast esitusest õppima ja proovima viiki mängida.“

Mängija Maksim Bazjukin: „Tulemas on väga raske mäng Levadia vastu, kuid ma usun, et kõik kes platsile lähevad annavad endast maksimumi.“

Levadia abitreener Indrek Zelinski: „Jõhvis ootab meid hooaja esimene mäng looduslikul muruvaibal. Oleme saanud paar päeva Maarjamäe murul treenida ja kohtumiseks valmistuda, tunne on hea. Loomulikult sõidame Ida-Virumaale selge eesmärgiga mäng võita ja kolme punktiga koju tagasu tulla. Kerge see olema ei saa, sest Ida-Virumaa klubid osutavad alati meeleheitlikku vastupanu ning Lokomotiv tahab karikasarjast pudenemise järel end tõestada. FC Levadia jaoks on laupäevane mäng eriline, nimelt meie esindusmeeskonna 500. kohtumine Eesti kõrgeimas liigas. Selle tähtsa sündmuse vääriliseks tähistamiseks peab meeskond endast maksimumi andma."

Kaitsja Artur Pikk: „Jõhvis mängime esimest korda murul. Meie selge eesmärk on kohtumine võita, vastast ei saa mingil juhul alahinnata."

Kohtunikud
Mängu kohtunik on Miko Pupart, keda abistavad Dmitri Vinogradov ja Sten Klaasen. Neljas kohtunik on Martin Lember.