21

06.2018

13:38

Enne suvepuhkust teenisid võidud Kalev, Flora ja Ajax

Naiste Meistriliigas peeti eile enne lühikesele suvepausile siirdumist 11. vooru kohtumisi ning võidupunktid said kirja Tallinna klubid Ajax, Kalev ja Flora.

FC Ajax sõitis külla Tartu SK 10 Premiumile ning naasis sealt 2:1 võiduga. Ajax asus kohtumist juhtima 15. minutil, kui penalti realiseeris Gerli Israel. Teisel poolajal lisas ta teisegi värava ning kuigi SK 10 suutis kaotusseisu 82. minutil tänu Samanta Uueda tabamusele vähendada, teenis võidu kirja Ajax. Mängu protokolli saab näha siin.

Tallinna Kalev kohtus Tartus JK Tammeka naiskonnaga. Avapoolaeg lõppes Kalevi 1:0 eduseisuga, kui 43. minutil oli penaltipunktil täpne Eret Elen Viidakas. Teise kolmveerandtunni jooksul lisati veel kolm vastuseta väravat, kui resultatiivsed olid Jana Pipar, Emma Treiberg ja Anett Kadastu. Kohtumise protokolli on võimalik näha siin.

Päeva viimases mängus läksid linnaderbis vastamisi FC Levadia ja FC Flora. Esimesel poolajal suutis Flora lüüa kolm väravat – kaks tabamust sai kirja Maarja Saulep, ühe lisas Katrin Loo. Teisel kolmveerandtunnil said jala valgeks ka Lisette Tammik ja Siret Räämet ning Flora võttis 5:0 võidu. Mängu protokoll on nähtav siin.

11. vooru kohtumine Põlva FC Lootos – Pärnu JK peetakse 18. juulil.

Tabelit on hetkeseisuga juhtimas FC Flora, kes on kogunud 30 punkti. Teisel kohal on 27 punktiga Pärnu ja kolmandal 21 punktiga Levadia. Esikolmikule järgneb Tallinna Kalev 15 punktiga, kaheksa punkti on kogunud nii Tartu Tammeka, SK 10 kui ka Tallinna FC Ajax. Kaheksandat kohta hoiab nelja punktiga Põlva Lootos.