07.2020

10:15

Esikolmiku tiimid Esiliiga B 9. voorus ei vääratanud

Esiliiga B-s tõmmati eile joon alla esimese ringi mängudele.

9. voorus saatis edu kõiki esikolmiku tiime. 22 punktiga esikohal jätkav Tartu Welco alistas koduplatsil 183 pealtvaataja ees 2:0 Võru Heliose. Lõppseis vormistati sealjuures juba 9. minutiks, kui skoori tegid Miikal Roos ja Markus Herman Tiik.

Teiselt kohalt leiame 19 silma peal oleva Tallinna Kalev U21 tiimi, kes mängis eile koduplatsil 4:1 üle Nõmme Kalju U21 meeskonna. Kuigi Kalju järelkasvutiim asus kohtumist 19. minutil tänu Ruslan Kolesnikovi tabamusele juhtima, suutis Kalev sellele nelja omapoolse väravaga vastata, kui järjepanu said jala valgeks Robin Tukia, Kenlou Laasner, Selim El Aabchi ja Sandor Dino Franch.

18 punktiga jätkab 3. tabelireal Paide Linnameeskond U21, kes suutis eile 5:3 alistada Keila JK. Nelja väravaga hiilgas antud mängus Kevor Palumets, kelle hooaja kogusaldo tõusis nüüd liiga parima väravakütina 10 tabamuse peale. Paide U21 selja tagant leiame 16 punktiga Viimsi JK, kes alistas eile võõrsil 165 pealtvaataja ees 2:1 JK Tabasalu. Võitjate poolelt olid täpsed Geir-Kristjan Suurpere ja Gregor Lehtmets, Tabasalu särgis tegi skoori Sten Jakob Viidas. Tabeli teise poole lahingus sai väärt võidu kirja Läänemaa JK, kes alistas tänu Martin Salfi 81. minuti täpsele penaltile 1:0 Rakvere Tarva. Väärib ka mainimist, et 43. minutil oli Tarva poolelt omakorda penaltiga eksinud Siim Rannamäe.

Esiliiga B jätkab 10. vooru mängudega sel pühapäeval, 5. juunil. Tabeliseisu ja liiga kalendriga saad lähemalt tutvuda siin.