28

05.2021

21:47

Esiliiga B jätkub Viimsi JK dikteerimisel

Reede õhtul lõppes Esiliiga B järjekordne voor, kui õhtu ainsas kohtumises oli Viimsi 6:0 parem JK Tallinna Kalev U21-st. Viie mänguga maksimaalsed 15 punkti kogunud Viimsi väravate vahe on lausa 24:1!

Võidumängus Kalevi noorte üle viis Johann Kõre kodumeeskonna kaheksandal minutil juhtima ning mängu teine värav sündis veidi enne avapoolaja lõppu, kui 43. minutil oli täpne Rasmus Kala.

Teise poolaja esimese seitsme minutiga viisid Oscar Ollik ja Karl Anton Sõerde Viimsi juba nelja väravaga juhtima. 69. minutil sai oma õhtu teise kirja Kala ning minut hiljem Sõerde.

Eile viigistasid JK Tabasalu – Nõmme Kalju FC 1:1 ning Vändra JK Vaprus – Ida-Virumaa FC Alliance lõppes sama tulemusega. Kusjuures, mõlemas mängus löödi viigivärav 90. minutil. Õhtu ainsad võidupunktid noppis Harju JK Laagri, kes oli võõrsil Läänemaa JK-st üle 4:1. Vooru avas kolmapäevane matš FC Tallinna ja Tallinna JK Legion U21 vahel, mille FC Tallinn võitis pärast neljaväravalise eduseisu haaramist lõpuks 4:2.

Viimsi lähimad jälitajad on Harju JK Laagri ja FC Tallinn, kes on kuue mänguga kogunud 12 punkti. JK Tabasalul on viie mänguga ette näidata kümme punkti. Kogu tabeliseisu ja senised tulemused leiab SIIT.

Esiliiga B seitsmenda vooru mängud peetakse pühapäeval ja esmaspäeval.