08.2019

21:15

Esiliiga B liider Nõmme United kaotas 22. voorus punkte

Esiliiga B-s sai eilsega peetud 22. voor, pärast mida lähimad jälitajad liider Nõmme Unitedile pisut lähemale pääsesid.

Nimelt kaotas Nõmme United eile pärastlõunal punkte Võru Heliose vastu, kellega kodumurul 2:2 viik tehti. Nõmme tiim asus kohtumist 38. minutiks küll Raimond Eino ja Robi Saarma väravatest 2:0 juhtima, kuid külalised suutsid läbi Arlet Raha ning Eduard Desjatski tabamuste 88. minutiks viigi tabloole saada ja sel seisul kohtumine ka lõppes. Nõmme United jätkab 21 mängust kogutud 48 punktiga liidrikohal, Võru Helios jääb 30 silma juures 6. tabelireale.

Unitedi lähimaks jälitajaks on teine Nõmme tiim Kalju U21, kes on 22 mänguga kogunud 44 punkti ning alistas viimati 2:1 Pärnu Jalgpalliklubi. Kalju mõlemad väravad kirjutati selles kohtumises Jevgeni Demidovi nimele, suvepealinlaste ridades sai jala valgeks Tarmo Kovalevski. Kolmandalt tabelirealt leiame 22 mänguga 41 silma teeninud Vändra Vaprus, kes alistas eile kodumurul 4:1 JK Tabasalu. Kõik väravad selles matšis sündisid teisel poolajal ning skoori avas Vändra poolelt Martin Pärn, kellele see oli juba hooaja 20. tabamuseks.

Neljandal kohal paikneb 39 punktiga Viimsi JK, kes suutis vooru alustuseks võõral väljakul alistada Paide Linnameeskond U21 tiimi. Võidunumbriteks jäid lõpuks 3:1 ja Viimsi viimane tabamus kirjutati koondise läbi aegade suurima väravaküti Andres Operi nimele. 3:1 skooriga sai võidurõõmu tunda ka Põhja-Tallinna JK Volta, kes alistas 22. voorus Keila JK. Väärib mainimist, et kõik väravad antud duellis löödi ära juba 24. minutiks ning 78. minutiks oli Volta teeninud kaks punast kaarti. Võidu tulemusena kerkis Volta 19 punktiga 9. kohale, langetades 17 punktiga 10. tabelireale Tabasalu.

Tabeliseisu ja mängu protokollidega saad lähemalt tutvuda siin.