29

04.2019

10:37

Esiliiga B liider Nõmme United kaotas punkte, Volta teenis hooaja esimese võidu

Esiliiga B 8. voorus pidi hooaja teise kaotuse vastu võtma tabeliliider Nõmme United, kes jäi koduplatsil 3:4 alla Viimsi JK-le.

Ken-Marten Tammeveski kaks väravat viisid Viimsi varakult 2:0 juhtima, kuid Oliver Jürgensi hooaja 12. ja 13. värav tõid 40. minutiks tabloole juba 2:2 viigi. Teisel poolajal suutis Viimsi siiski taas kaks väravat ära lüüa ja kuigi Robi Saarma lõi Unitedi poolelt 95. minutil veel ühe tagasi, siis punktilisa Nõmme meeskonnal teenida ei õnnestunud.

Tabeli teises pooles sai hooaja esimesed punktid kirja Põhja-Tallinna JK Volta, kes oli võõrsil Paide Linnameeskond U21 tiimist üle 3:0 - kaks väravat lõi Taavi Laurits, ühe lisas Princewill Ani.

Eilses ainsas kohtumises teenis 3:1 võidu Nõmme Kalju U21, kes alistas koduplatsil 3:1 Tabasalu. Kalju U21 paikneb nüüd 16 punktiga teisel kohal, liider Nõmme Unitedist lahutab neid 2 silma. 4. ja 5. kohalt leiame 13 punktiga Vändra Vapruse ja Võru Heliose, kes nädalavahetusel vastavalt 4:2 ja 1:0 Keila JK ning Pärnu JK alistasid.

Liigatabeli ja mängude protokollidega saad lähemalt tutvuda siin.