08.2020

10:04

Esiliiga B liidrite lahingu võitis Paide Linnameeskond U21

Esiliiga B tasandil toimus eile kolm 18. vooru mängu.

Vooru oluliseim kohtumine peeti maha Annelinna kunstmurustaadionil, kus tabeliliider Tartu Welco võõrustas lähimat jälitajat Paide Linnameeskonna U21 tiimi. Welco asus mängu ka 2. minutil juhtima, kui võrku sahistas Rain Näkk. Paide U21 suutis sellele siiski hästi vastata, kui esmalt oli 24. minutil täpne Mikel Gurrutxaga ning 53. minutil viis Ander Ott Valge juba külalised omakorda 2:1 ette. Lõppseisu 3:1 vormistas 90+2. minutil Matrix Einer, tänu millele kirjutas Paide järelkasvutiim tabelisse väärtusliku kolm punkti. Welco jätkab nüüd 38 punktiga esikohal, kuid Paide U21 jääb neist maha vaid ühe silmaga.

3:1 võidu sai eile kirja ka Läänemaa JK, kes alistas kodumurul 145 pealtvaataja ees Nõmme Kalju U21 meeskonna. Kahel korral oli võitjate poolel täpne Karmo Einmann, lõppseisu vormistas 86. minutil Mario Konks.

Kolmandas eilses kohtumises tegid Viimsi staadionil 171 pealtvaataja ees 2:2 viigi Viimsi JK ja Keila JK. Marten Henrik Kelementi ja Toomas Kelo väravad viisid Keila küll 26. minutiks 2:0 juhtima, aga Gregor Lehtmetsa ja Geir-Kristjan Suurpere tabamused päästsid kodumeeskonnale viigipunkti, mis jätab nad 28 silma juures jagama JK Tabasaluga 4.-5. kohta.

Esiliiga B 19. vooru mängud peetakse 23. ja 24. augustil. Tabeliseisu ja liiga kalendriga saad lähemalt tutvuda siin.