20

05.2022

14:08

Esiliiga B nädalasiseses voorus löödi rohkelt väravaid

18. ja 19. mail mängiti Esiliiga B 14. mänguvooru raames 5 kohtumist. JK Tabasalu suurendas tabelitipus edu, võites lähirivaali JK Tallinna Kalev U21 meeskonda 5:1.

Tabasalu läks kohtumist 3:0 Oskar Hõimu, Märten Subka ja Jasper Janteri väravatest juhtima. Kalevi kapten Kenlou Laasner suutis küll ühe tagasi lüüa, kuid Tristan Pajo ja Alan Nahki väravad tegid lõppseisuks 5:1.

Tartu derbis kohtusid omavahel Tartu JK Tammeka U21 ja FA Tartu Kalev. Tammeka noored võtsid selles mängus kindla 3:0 võidu tänu Giacomo Uggeri ja Egert Narusoni väravatele.

Teises Tartus peetud kohtumises, pidasid põnevuslahingu maha Tartu JK Welco ja FC Tallinn. Esimene poolaeg möödus kahe tabelitipus asetseva tiimi vahel väravateta, kuid teine poolaeg pakkus korralikult väravaid. Karl Joosep Mark viis Welco 62. minutil juhtima, kuid Maksim Kalimullini 72. ja Kirill Nesterovi 76. minuti väravad andsid omakorda eduseisu FC Tallinnale. Sellega ei olnud aga mäng lõppenud, kuna 89. minutil Yaroslav Dmitriev omavärava, mille tulemusel lõppes mäng 2:2 viigiga.

Tabeli alumise otsa lahingus kohtusid omavahel Raplamaa JK ja Läänemaa JK. Üle pika aja sai võidurõõmu, kes suutis Kris-Sten Toomi 78. minuti omaväravast võidupunktid koju jätta.

Vennad Drabinkod tõid kolm võidupunkti Tallinna JK Legion U21 tiimile Nõmme Kalju FC U21 vastu. Deniss sahistas võrku kaks korda ning Filipp ühe korra, mis kindlustas Legionile 3:0 võidu.