23

05.2022

12:02

Esiliiga B-s löödi nädalavahetusega 21 väravat

Nädalavahetusel peeti Esiliiga B 15. vooru raames 4 kohtumist. Tartu JK Welco alistas koduväljakul Raplamaa JK.

Welco ja Raplamaa vaheline kohtumine oli Esiliiga B mängudest kõige skoorivaesem ning lõppes vaid 1:0 Welco võiduga. Võiduvärava lõi 23. minutil Karl Joosep Mark.

Tõelise väravatesaju pani püsti Tartu JK Tammeka U21, kes võitis Tartu Sepa staadionil peetud kohtumises Nõmme Kalju eakaaslasi 8:0. Esimese poolaja lõpuks juhtisid Tammeka noored 3:0, kuid teisel poolajal suudeti veel viis vastuseta väravat Kalju U21 võrku lüüa. Mängu resultatiivseim oli Kevin Burov, kes lõi neli väravat.

Wismari kunstmurustaadionil peetud mängus alistas FC Tallinn Tallinna JK Legion U21 meeskonna samuti suureskooriliselt. Esimese poolaja võitis FC Tallinn Albert Taari ja Kirill Nesterovi väravatest 2:0. Küll aga lõi FC Tallinn teisel poolajal veel neli väravat juurde. Legion U21 poolelt sai jala valgeks ka Vsevolod Pochekutov, mis tegi lõppseisuks 6:1. Kirill Nesterov säras kübaratrikiga.

Liiga liider JK Tabasalu ei vääratanud enda kodumängus Läänemaa JK vastu. Esimese poolajaga suutis Tabasalu Tristan Pajo, Jasper Janteri ja Joel Kokla väravatest juhtima 3:0 juhtima minna. Teisel poolajal lõi enda teise Tristan Pajo ning omapoolse panuse lisas ka Kaspar Veeväli, millega mäng lõppes Tabasalu 5:0 võiduga.

Esiliiga B järgmised kohtumised peetakse 28. ja 29. mail.