17

07.2020

11:41

Esiliiga B-s tuli Keila välja kolmeväravalisest kaotusseisust

Esiliiga B tasandil peeti neljapäeva õhtul 12. vooru kohtumisi, mis pakkusid palju emotsioone. Keila JK tuli välja kolmeväravalisest kaotusseisust, tabeli tipus olev JK Tallinna Kalev U21 võitis Paidet 88. minuti võiduväravast, samal minutil lõi võiduvärava ka tabelist teist kohta hoidev JK Welco ning hoogu on kogumas tabelis eelviimasel kohal Tabasalu, kes võitis teise kohtumise järjest.

Viimasest üheksast punktist lausa seitse noppinud Tabasalu oli eile võõral väljakul 3:0 parem Rakvere JK Tarvast, kes on tabelis viimasel kohal ning veel punktita. Sten Jakob Viidase tabamus 29. minutil andis Tabasalule vaheajaks eduseisu ning Kersten Lõppe suutis eduseisu kahekordistada 56. minutil. Esimesel lisaminutil oli täpne legendaarne Andrus Mitt.

Tabeli tipus jätkab JK Tallinna Kalev U21, kes alistas eile võõrsil Paide Linnameeskonna eakaaslased 2:1. Kevin Kärp viis kodumeeskonna 37. minutil juhtima, kuid viis minutit hiljem suutis Robin Tukia viigistada. Kalevi võiduvärava lõi 88. minutil Mark Petrov.

Eile näitasidki paremat hoogu võõrsil mänginud võistkonnad, kui õhtu kõige väravavaterohkemas matšis alistas Keila JK 5:3 Nõmme Kalju FC U21 võistkonna. Kalju asus mängu esimese pooltunni jooksul 3:0 juhtima, kuid Tiit Tikenberg lõi vaheaja eel ühe tagasi. Viigiseis toodi tabloole 79. minutil ning seejärel sündinud kaks väravat andsid vägeva võidu Keilale.

Kaotusseisust tuli võõral väljakul välja ka Tartu JK Welco, kes võitis pärast 0:1 kaotatud avapoolaega 3:1 Läänemaa JK, kusjuures 2:1 juhtvärava lõi Tartu meeskond 88. minutil. Ainsana suutis punkti koju jätta Võru FC Helios, kes tegi 1:1 viigi Viimsi JK meeskonnaga.

Tabeliseisu ja seniste tulemustega saab tutvuda SIIN.