30

11.2020

22:10

Esiliiga B üleminekumängude avakohtumises võidutses FC Tallinn

Laupäeval toimus Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadionil Esiliiga üleminekumängude esimene kohtumine, kui FC Tallinn võõrustas Võru FC Heliost.

Lõppenud hooajal Teise liiga põhja/ida tsoonis teise koha saavutanud FC Tallinn suutis avamängus teenida 1:0 võidu Esiliiga B kaheksandal tabelireal lõpetanud Heliose üle. Kohtumise ainuke värav sündis 33. minutil, kui resultatiivne oli Deniss Malov. Helios lõpetas kohtumise vähemuses, kui 75. minutil teenis punase kaardi Maksim Babjak.

Üheväravaline võit tähendab FC Tallinna jaoks, et enne kordusmängu omatakse väikest eelist, kuid suures plaanis on seis siiski lahtine. Korduskohtumine toimub 5. detsembril kell 13.00 Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul.