11.2022

11:17

Esiliiga B üleminekumängus ei jätnud Legion U21 vastasele võimalust

Kolmapäeva, 16. novembri õhtul toimunud Esiliiga B esimeses üleminekumängus alistas Tallinna JK Legion U21 kindlalt Tallinna FC Flora U19 meeskonna.

Eelmisel aastal Esiliiga B-s pallinud Legioni noored läksid teise liiga tiimi Flora U19 vastu juhtima juba neljandal minutil, kui täpne oli Vladimir Kulikov. Esimesel poolajal oli Legion U21-l veel võimalusi eduseisu duubeldamiseks, kuid poolajapausile mindi 1:0 seisul.

Ka teist poolaega alustas Legion suurepäraselt, kui 47. minutil oli Denis Ruusil kasutada penalti, mille noor ründaja kindlalt realiseeris. 64. minutil sai jala valgeks Marcus-Aurelius Touru, mis tegi lõppseisuks 3:0 Legioni kasuks.

Korduskohtumine leiab aset 20. novembril kell 12.00 Wismari jalgpallistaadionil.

Legion U21 tegi suure sammu Esiliiga B-sse jäämiseks. Foto: Jana Pipar/Jalgpall.ee