17

11.2022

11:06

Esiliiga esimeses üleminekumängus leppisid FC Alliance ja Tallinna Kalev U21 viiki

Kolmapäeval, 16. novembril peeti esimene Esiliiga üleminekumäng, kui JK Tallinna Kalevi U21 õnnestus kaotusseisust välja tulla ning Alliance’iga viigistada.

Mäng algas tänavu Esiliigas võistelnud Ida-Virumaa FC Alliance’i jaoks suurepäraselt, kui Vadim Velikanovi ja Iraklii Torinava väravatest juhiti enne esimese pooltunni täitumist 2:0. JK Tallinna Kalev U21 poolt vähendas 33. minutil kaotusseisu Taavi Jürisoo ja poolajapausile mindi Alliance’i minimaalse eduseisuga.

Velikanovi mängu teine värav taastas 55. minutil Alliance’i kaheväravalise edu, kuid Sven Loginovi ja Hannes Plankeni 61. ja 68. minuti tabamused tegid seisuks 3:3. Rohkem väravaid kumbki meeskond lüüa ei suutnud ja korduskohtumisele minnakse vastu viigiseisul.

Korduskohtumine leiab aset 20. novembril kell 12.00 Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljakul. Esiliigasse tagab uueks hooajaks koha meeskond, kes lööb kahe mängu kokkuvõttes rohkem väravaid. Vajadusel mängitakse võitja selgitamiseks lisaaeg ja penaltiseeria.

FC Alliance andis koduväljakul turvalisena tundunud eduseisu käest. Foto: Liisi Troska/Jalgpall.ee