10

05.2015

20:01

Esiliigas B juhib avaringi järel FC Elva

Esiliiga B IX vooru neljapäevases avamängus jäi HÜJK Emmaste Sportland Arenal 0:3 alla Tallinna FC Ararat TTÜ-le. Kaks väravat lõi Silvestr Belozjorov, ühe Marek Kovbenja.

Järgmine mäng toimus laupäeval Raasikul, kus FC Joker võõrustas Tallinna FC Puumat. Olles 72. minutil 2:5 kaotusseisus, suutis Joker siiski 6:5 võidu võtta!

Kolm mängu toimusid pühapäeval. Maardus kohtusid liidrid, FC Starbunker kaotas FC Elvale 0:1 ja koos sellega loovutas vastasele ka liidrikoha. JK Tallinna Kalev II ja Kohtla-Järve JK Järve mängus väravaid ei löödud.

JK Sillamäe Kalev II võitis 4:2 Tallinna FC Flora III. Võitjate kõik väravad löönud Aleksandr Volkov lahkus mängust vägivaldse käitumise tõttu 75 minutil. Kuna vahetused olid tehtud, ei olnud ilmselt muud võimalust mängust lahkuda.