06.2018

11:15

Esiliigas kindlustas Maardu liidrikohta

Kolmapäeval lõppes Esiliiga 17. voor ning tabeliliider Maardu Linnameeskond suurendas edu järgmise meeskonna ees viie punktini.

Vooruga tegid esmaspäeval algust Tallinna Kalev U21 ja FC Flora U21, kes Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljakul leppisid väravateta viiki.

Päev hiljem sõitis Maardu Linnameeskond külla Keila JK-le ning tagasi tuldi 2:1 võiduga. Kohtumise kõik väravad sündisid esimesel poolajal, kui juba 11. minutiks oli tänu Vitali Gussevi ja Nikita Brõlini tabamustele Maardu eduseis 2:0. 35. minutil suutis Oliver Suur küll Keila kaotusseisu vähendada, kuid Linnameeskond võttis võidupunktid siiski endale.

Lõuna-Eesti derbis läksid omavahel vastamisi Tartu Santos ja FC Elva. Selles kohtumises hakati väravaid lööma alles viimase veerandtunni jooksul, kui esmalt viis Jürgen Kuresoo Elva juhtima, kuid Alar Alve tegi seisuks 1:1 ning nii mäng ka lõppes.

Eile peetud kohtumised lõppesid 2:1 seisuga. Rakvere Tarvas oli võidukas Nõmme Kalju U21 üle.  Rakvere poolelt tegid esimesel poolajal skoori Mario Kuokkanen ja Siim Rannamäe. Teisel poolajal oli Kalju auvärava autoriks Kermo Pihelgas.

Tallinna FCI Levadia U21 suutis samal ajal alistada Tartu Welco. Levadia jäi juba kuuendal minutil kaotusseisu, kui Welco poolelt oli resultatiivne Oskar Pedosk. Tallinna meeskond suutis aga esimese poolajaga kaotusseisust välja tulla tänu Markus Vaherna ja Anton Krutogolovi väravatele ja võidupunktid koju jätta.

Esiliiga tulemusi ja tabeliseisu saab vaadata SIIN.