28

04.2009

17:14

Esimene finalist on Tallinna FC Flora

Narva Kreenholmi staadionil toimunud esimeses Eesti 2008/2009. a. karikavõistluste poolfinaalis kohtusid kohalik Trans ja Tallinna FC Flora. Tasavägiselt alanud mängus saavutas avapoolaja keskpaigaks initsiatiivi FC Flora ja nad võitsidki poolaja Joonas Tamme 36. minutil löödud väravast 1:0.

Transil oli probleeme mängijate vigastustega ja nad pidid juba avapoolajal tegema kaks vahetust. Teise poolaja algul narvalased küll üritasid viigistada, kuid erilisi võimalusi ei suudetud luua, pigem olid ohtlikumad Flora vasturünnakud. Lõpus nägid Narva mängijad päris väsinud välja ja Vjatšeslav Zahovaiko lõi seetõttu neile kaks kerget väravat ning karikakaitsja FC Flora võttis lõpuks koguni 3:0 võidu. Teenitud võidu seejuures!

Teine poolfinaal toimub homme kell 18:00 Sillamäe Kalevi staadionil ning vastamisi lähevad kohalik Kalev ja Nõmme JK Kalju.