21

09.2011

16:12

Esimene veerandfinalist on Tallinna FC Flora II

Täna toimus esimene Eesti 2011/2012. aasta karikavõistluste 1/8-finaali mäng. Paides kohtusid kohalik teise liiga tippu kuuluv Kumake ja Esiliigas mängiv Tallinna FC Flora II.

Mäng oli kinnine, palju võitlust ja vähe momente. Sadav vihm tegi muru libedaks ja lõpu poole ka poriseks. Mängu ainsa värava lõi Dmitri Knjazev 91. minutil nurgurgalöögi järgsest olukorrast.

Seega on Tallinna FC Flora II esimene karikavõistluste veerandfinalist! Järgmine mäng on kavas 4. oktoobril kell 16:30, kui FC Viljandi võõrustab Rakvere JK Tarvast.