13

03.2009

19:16

Esimeses üleminekumängus oli edukas FC Mainor

Täna toimus Tallinna Tehnikakõrgkooli võimlas esimene üleminekumäng saalijalgpallis, kus omavahel kohtusid Esiliiga piirkondade võitjad FC A&A Kinnisvara/AEG ning Tallinna FC Mainor. Mängus on pääse Meistriliigasse, mille pälvib parem meeskond kahe kohtumise järel.

Tänane kohtumine oli tasavägine kuni lõpuni, kuid viimaste minutite spurt lubas Mainoril minna korduskohtumisele suhteliselt kindlas seisus, milleks on 8:5 võit! Kusjuures 35. minutiks suutsid kinnisvaraarendajad poolajaseisu 1:4 viigiliseks 5:5 mängida. Korduskohtumine on järgmisel pühapäeval kell 15:00 Loo Spordihoones.

Parim kahe mängu kokkuvõttes pääseb Meistriliigasse Rapla JK Atli asemel, kuid ka kaotajal säilib võimalus Meistriliigasse pääseda: selleks tuleb kohtumistes Meistriliiga seitsmenda meeskonnaga Võru JK-ga edukas olla.

Saalijalgpalli 2008/2009.a. meistrivõistluste Meistriliiga üleminekumängud:

Reedel, 13.märtsil
kell 19.00 FC A&A Kinnisvara/AEG – Tallinna FC Mainor  5:8 (1:4)
Väravad: 11. Vitali Ištšuk, 21., 35. Mihail Ištšuk, 27., 28. Andres Tõrs - 5., 38., 39. Artur Šarafutdinov, 8., 13. Ivan Vakulitš, 9. Pavel Glebov, 25. Agil Halilov, 36. Ivars Ungurs
Hoiatused: 35. Mihail Ištšuk - 30. Artur Šarafutdinov