07

01.2012

17:41

FC Anži tõusis saalijalgpalli Meistriliiga liidriks

Eesti saalijalgpalli Meistriliiga ainuliidriks kerkis tiitlikaitsja FC Anži, kes seitsmendas voorus alistas FC Raketa 4:1.

Andrei Šadrin viis Anži 4. minutil juhtima, kuid Arturs Jerofejevs viigistas 13. minutil. Teisel poolajal sai teise tabamuse kirja Šadrin ja täpsed olid ka Dmitri Kulikov ja Erik Šteinberg, mis vaekausi Anži kasuks kallutas.

Seni tallinlastest võrdsete punktidega ees olnud FC Narva-Jõesuu kaotas tasavägises matšis kodus 1:2 SK Augur Enematile. Võõrustajad hoidsid eduseisu alates 2. minutist, kui värava lõi Stanislav Bõstrov. Magnus Martinson viigistas 35. minutil ja neli minutit hiljem lõi võidutabamuse Martin Taska.

135 pealtvaataja silme all toimunud matšis nähti ka kolme eemaldamist, kui lõpuminuteil saadeti väljakult Narva-Jõesuu pallurid Vitali Andrejev, Vadim Beljakov ja Renat Osmanov.

Auguri järel neljas on Maccabi, kes võitis väravasajus 12:8 Aseri SK-d. FC Ararat-TTÜ SK võitis 6:3 FC Mainorit.

Pärast seitset vooru on Anžil 18, Narva-Jõesuul 15, Auguril 13, Maccabil 11, Araratil 10, Raketal 7, Mainoril 7 ja Aseril 0 punkti.

Saalijalgpalli Meistriliiga 7. vooru mängud:

7.01. FC Ararat TTÜ SK - FC Mainor 6:3 (3:1)
Väravad: 7. Anton Lahmanov, 11. Vladimir Kuzmin, 19., 22. Vaagn Arutjunjan, 36. Andrei Antonov, 40. Kristjan Paapsi - 10. Ivars Ungurs, 21. Dmitri Denissov, 28. Andrei Katsimon
Hoiatused: 27. Anton Lahmanov, 37. Maksim Mamutov - 37. Juri Gaidajenko
Pv: 32

7.01. FC Narva-Jõesuu - SK Augur Enemat 1:2 (1:0)
Väravad: 2. Stanislav Bõstrov - 35. Magnus Martinson, 39. Martin Taska
Hoiatused: 30. Kirill Nesterov, 38., 38. Vitali Andrejev - 30. Martin Taska, 36. Roman Minlibajev
Eemaldamine: 38. Vitali Andrejev, Vadim Beljakov, Renat Osmanov (mõl. pärast lõpuvilet)
Pv: 135

7.01. FC Raketa - FC Anži 1:4 (1:1)
Väravad: 13. Arturs Jerofejevs - 4., 30. Andrei Šadrin, 26. Dmitri Kulikov, 35. Erik Šteinberg