23

08.2023

19:01

FC Cosmos alustas Meistrite liiga eelturniiri kindla võiduga

Täna, 23. augustil alustas Tallinna FC Cosmos võistlemist UEFA saalijalgpalli Meistrite liiga eelturniiril. Esimeses kohtumises alistati Šotimaa klubi PYF Saltires tulemusega 5:2.

Cosmos lõi juhtvärava kohtumise esimese poolajal keskel. Keiber Josue Quevedo Reyese kauglöök ebaõnnestus, kuid pall takerdus värava ees olevate mängijate jalgadesse, kust Mark Ivanov selle väravavõrku saatis. Sama duo koostöö toimis 15. minutil, kui Reyes Ivanovi nurgalöögi värava ristnurka toimetas.

Eesti klubi kolmanda tabamuse vormistas Juan Jose Romero Molero, kes end osavalt vastasest mööda keerutas ning nahkkera väravavahi selja taha saatis. 33. minutil sai Saltires enda väravaarve avatud Connor McLareni tabamusest, kuid Cosmos taastas kohe kolmeväravalise eduseisu, kui täpne oli Molero. Kohtumise lõpuminutitel jõudsid vastased veel ühe värava tagasi lüüa, kuid Cosmos vastas kohe enda viienda tabamusega ning vormistas tabloole 5:2 lõppseisu.

Tallinna FC Cosmos on Meistrite liiga eelturniiril võistlustules taas homme, 24. augustil kell 17.00, kui vastamisi minnakse Andorra klubi FC Encampiga.