08

04.2018

09:00

FC Cosmos on meistritiitlist ühe võidu kaugusel

Betsafe saaliliiga finaalseeria teises kohtumises alistas Tallinna FC Cosmos Narva United FC tulemusega 5:0 ning asus seeriat juhtima 2:0.

Cosmos võitis võõrsil toimunud mängu avapoolaja Erik Grigorjevi 14. minuti tabamusest 1:0. 26. minutil suurendas edu kaheväravaliseks Alexander Petrov ja 29. asus Cosmos 3:0 juhtima vastase omaväravast.

Mängu saatuse otsustasid lõplikult Boriss Poddubnõi värav 38. minutil minutil ning Juri Brõtkini tabamus 14 sekundit enne lõpusireeni.

Kohtumine on järelvaadatav Õhtulehe portaalist

Seeria kolmas kohtumine, kus Cosmosel avaneb võimalus meistritiitel võita, peetakse 14. aprillil kell 20:30 Kehra Spordikompleksis. Kui finaalseerias peaks vaja minema ka neljandat ja viiendat mängu, peetakse need 21. ja 28. aprillil. Finaalseeriast näitab otsepilti Õhtuleht.ee.