21

02.2016

19:24

FC Cosmos suutis seeria enda kasuks pöörata ning jõudis poolfinaali

Triobet saaliliigas jõudis viimasena poolfinaali Tallinna FC Cosmos, kes alistas täna Viimsis Sillamäe JK Dina 9:2 ning jõudis koondtulemuse 12:8 abil nelja parema sekka.

Eilse avavaatuse Sillamäel oli Dina võitnud 6:3, kuid nende kahjuks alustas Cosmos täna väga kiire väravaga. Erik Grigorjev, kelle nimele kirjutati täna neli väravat*, oli täpne juba mängu 47. sekundil. Vassili Kulik suutis küll neljandal minutil mänguseisu viigistada, kuid poolajaks oli seis tänu Maksim Aleksejevi, Boriss Poddubnõi ja ühele omaväravale 4:1 Cosmose kasuks.

Teisel poolajal suutis Cosmos kahe Grigorjevi värava ning Anatoli Boško tabamuse toel kohtumist juba 7:1 juhtima minna. Aleksandr Gluhno lõi Sillamäe ridades seejärel ühe tagasi, mis tähendas, et veidi enam kui kümme minutit enne kohtumise lõppu lahutas Sillamäed edasipääsust vaid kaks väravat.

Dina meestel siiski mängu pööret ei õnnestunud tuua ning Oleg Kaljurand ja Grigorjev vormistasid lõppseisuks 9:2.

Poolfinaalis läheb Cosmos vastamisi põhiturniiri parima, tiitlikaitsja SK Augur Enematiga. Teises poolfinaalis lähevad lähevad vastamisi Nõmme BSC Olybet - Narva United FC. Poolfinaalseeriad peetakse kahe võiduni.