19

09.2015

17:34

FC Flora edumaa Levadia ees suurenes kolme punktini

Eile alanud Premium liiga XXX voor jõudis lõpule täna. Kohtumine Nõmme Kalju FC ja Tallinna FC Infoneti vahel jäi 1:1 viiki. Paide Linnameeskond aga kaotas 1:2 JK Narva Transile.

Viimases mängus tegid JK Sillamäe Kalev ja Tallinna FC Levadia tõeliselt põneva heitluse järel 2:2 viigi. Kokkuvõttes suurenes FC Flora edumaa Levadia ees kolme punktini.

Reedel toimus Premium liigas kaks esimest XXX vooru kohtumist. A. Le Coq Arenal oli Tallinna FC Flora vastaseks Tartu JK Tammeka. FC Flora tähistas mänguga klubi 25-aastast juubelit, mäng küll liidrivääriline polnud, aga lõppes siiski nende 2:1 võiduga, mis kindlustati sisuliselt viimastel sekunditel.

53. minutil viis Tristan Koskor Tammeka juhtima ja poolmomente tekkis tartlastel veelgi, kuni Maksim Gussev 72. minutil viigistas. Kulminatsioon saabus 4. üleminutil, kui Gert Kams võiduvärava lõi. Algselt lisas kohtunik mängule 3 lisaminutit, kuid tartlased tegid siis veel vahetuse, mis lisas veel pool minutit ja see sai Tammekale saatuslikuks.

Pärnu sai kohalik Linnameeskond 1:0 võidu Viljandi JK Tuleviku üle. Ainsa värava lõi Martin Vunk, seoses Tuleviku mängija traumaga anti mängule koguni 9 lisaminutit.