01

10.2020

23:20

FC Flora jaoks lõppes eurosari kaotusega Dinamo Zagrebile

Tallinna FC Flora näitas võõrsil head võitlust, kuid pidi Euroopa liiga play-off ringis võõrsil tunnistama Dinamo Zagrebi 3:1 paremust.

Kohtumisele favoriidina tulnud kodumeeskond alustas mängu aktiivselt, kuid esialgu suutis Flora võõrustajate üritused tõrjuda. Kohtumise avavärav sündis siiski varakult, kui 11. minutil pani äärelt tulnud tsenderdusele kaitsjate vahelt pea vastu Mario Gavranović. Flora esimene hea võimalus langes Vlasy Sinyavskiyle, kui vastaste väravavaht oli sunnitud hea tõrjega sekkuma. Siiski oli Dinamo see, kes 26. minutil võrku sahistas. Flora karistusalas suudeti lühikeste söötudega mängida pall Arijan Ademile, kes palli tühja väravasse lükkas. Vaatamata eduseisule ei lasknud Zagrebi meeskond jalga sirgeks ning vaheajapausile mindi nende 2:0 juhtimisel.

Teisel poolajal elavnes ka Flora mäng ning esimeste minutitega teeniti ka hulgaliselt nurgalööke. Sihile jõudis Flora 65. minutil, kui Sinyavskiy murdis vasakult äärelt kasti ning saatis madala löögi väravavahile püüdmatult alumisse nurka. Vaatamata Flora heale pingutusele jäi lõppsõna siiski nimekamatele vastastele ning 87. minutil kindlustas Ademi oma teise väravaga Zagrebile koha Euroopa liiga alagrupiturniiril.