26

10.2010

20:31

FC Flora pääses teise Eesti klubina Triobeti Balti Liigas veerandfinaali

FC Flora kindlustas TrioBet Balti Liigas pääsu veerandfinaali, kui oli mulluse finalisti Marijampole Suduva vastu parem võõrsil löödud väravatega.

Avakohtumise Tallinnas 2:1 võitnud Flora jäi Leedus 48. minutil 0:3 kaotusseisu, kuid suutis lõpuminuteil kaks väravat tagasi lüüa, millest piisas, et kaheksa parema sekka jõuda.

Esmalt oli täpne Valeri Minkenen 86. minutil penaltist ning kolmandal lisaminutil jõudis sihile Sergei Mošnikov. Koondtulemus seega 4:4 Flora kasuks.

Eesti klubidest parimate väljavaadetega korduskohtumisele vastu läinud Narva Trans ei suutnud Šiauliais 5:1 edu hoida ning alistus võõrsil koguni 0:5.

Juba varem on Eesti klubidest edasi pääsenud Tallinna FC Levadia ja välja on langenud JK Sillamäe Kalev. Nõmme JK Kalju kordusmäng FK Ventspilsiga on 10. novembril.

Flora ootab nüüd vastast paarist Kalju - Ventspils, Levadia läheb kokku Šiauliaiga.