18

02.2018

19:46

FC NPM Silmet alistas avavaatuses Maccabi

Betsafe saaliliiga üleminekumängudes saatis avakohtumises edu Sillamäe FC NPM Silmetit, kes alistas 12:3 Maccabi.

Sillamäe asus mängu juhtima 2:0, kuid Maccabi suutis 11. minutiks seisu viigistada 2:2-le. Seejärel lõi FC NPM Silmet lausa kümme väravat järjest ja asus 37. minutil juhtima 12:2. Maccabi lõi veel ühe värava tagasi, kuid enamaks poldud seekord võimelised.

Silmeti resultatiivseim oli Nikolai Zhukov nelja väravaga, Gennadi Zhukov lisas kolm tabamust. Nii Andrei Sokkojev kui ka Igor Pavlov said kirja kaks tabamust, ühe värava lõi meeskonna kapten Anton Mašinistov. Kaotajate poolt tegid skoori Aleksandr Berg (2 väravat) ja Sergei Balbutski.

Seeria teine mäng pühapäeval, 25. veebruaril kell 20 Kiilis. Vajadusel peetakse kolmas kohtumine laupäeval, 3. märtsil kell 17 Sillamäel.