27

08.2020

10:27

FCI Tallinn – FC Kuressaare kohtumine jätkub täna õhtul

Eile õhtul jäeti pooleli FCI Tallinn – FC Kuressaare kohtumine valgustuse katkestuse tõttu, kui mängiti Evald Tipneri karikavõistluste 1/32-finaali. Matš jätkub täna õhtul kell 18.15 Infoneti Lasnamäe staadionil.

Vastavalt juhendile jätkatakse mängu samalt seisult, mis see oli mängu katkestamise hetkel. Mäng katkestati lisaajal, kohtumise 108. minutil. Sel hetkel oli seis 2:2.

Avapoolaja ainsa värava eest hoolitses II liiga võistkonna mängija 33. minutil Nikita Grankin, kuid Premium liiga meeskond FC Kuressaare tuli mängu tagasi kohtumise 56. minutil, kui täpne oli Silver Alex Kelder. FCI Tallinn asus mängu taas juhtima 81. minutil Martin Eensalu penaltist, kui 90. minutil viigistas mänguseisu Mattias Männilaan.

Taasalustatud mängus võivad osaleda kõik mängijad, kellel oli õigus osaleda katkestatud mängus, välja arvatud mängijad, kes olid katkestatud mängul välja vahetatud, eemaldatud või kes pidid katkestatud mängu mängukeelu tõttu vahele jätma. Katkestatud mängul põhikoosseisus olnud mängija ei tohi taasalustatud mängu alustada vahetusmängijana.

Kõik katkestatud mängul saadud kollased ja punased kaardid kehtivad taasalustatud mängu lõpuni. Võistkond tohib taasalustatud mängus teha mängu katkestamise hetkel järelejäänud arv vahetusi ning  mäng taasalustatakse samast kohast ja momendist, mis hetkel see katkestati.