30

07.2020

13:12

Flora alistas kindlalt Vapruse

Naiste Meistriliigas peeti eile nädalasisene kohtumine, kui Flora naiskond teenis võõrsil 6:0 võidu Pärnu Vapruse üle.

Skoori avas 12. minutil Flora kapten Katrin Loo, saates pealöögi väravasse. Üheksa minutit hiljem suurendas Getter Saar külalisnaiskonna eduseisu. Teise poolaja alguses oli taas täpne Loo ning 55. minutil sai jala valgeks Kelly Rosen. 69. minutil vormistas oma kübaratriki Loo, kes ühtlasi hoiab ka liiga väravaküttide edetabelis esikohta 15 tabamusega. Lõppseisu tõi tabloole 80. minutil Mari Liis Lillemäe.

Flora naiskond jätkab kaheksa vooru järel täiseduga, olles kogunud 24 punkti. Pärnu Vaprus hoiab 11 punktiga tabelis viiendat kohta.

Ülejäänud Meistriliiga kaheksanda vooru kohtumised toimuvad laupäeval, 1. augustil, kui vastamisi on Tuleviku ja Suure-Jaani ÜN – Tartu Tammeka, Põlva Lootos – Saku Sporting ning Tallinna Kalev – Nõmme Kalju.