20

08.2021

09:03

Flora alistas Konverentsiliiga play-off’i avamängus Shamrock Roversi

Tallinna FC Flora võõrustas A. Le Coq Arenal UEFA Konverentsiliiga kvalifikatsiooniturniiri play-off ringis Iirimaalt külla tulnud Shamrock Roversit, kes alistati avavaatuses 4:2.

Sergei Zenjov viis Flora 13. minutil juhtima pärast vastase pallikaotust. Konstantin Vassiljev leidis täpse sööduga Zenjovi, kes suutis palli nurka lüüa.

Martin Miller kahekordistas kodumeeskonna eduseisu 27. minutil, kui väravale tegi suurepärase eeltöö Rauno Sappinen. Vaheajal mindi Flora üheväravalises eduseisus, sest 43. minutil suutis Joey O’Brien ühe tagasi lüüa.

Sappinen taastas Flora kaheväravalise eduseisu 76. minutil, kui reageeris esimesena väravavahi tõrjele pärast Konstantin Vassiljevi lööki.

Shamrock Rovers lõi Florale veel ühe värava, kui 86. minutil suutis Liam Scales palli peaga üle Matvei Igoneni tõsta, kuid kõigest minut hiljem suutis Sappinen taas teha vägeva eeltöö Milleri järjekordsele väravale, kui Flora poolkaitsja lõi mänguvahendi tugeva löögiga latist sisse.

Korduskohtumine toimub Iirimaal järgmisel neljapäeval Eesti aja järgi kell 21.45. Otsepilti näitab ETV2. Paari võitja mängib Konverentsiliiga alagrupiturniiril.