25

07.2024

10:07

Flora alistas taas Tabasalu ning kindlustas kohta tabeli tipus

Kolmapäeval, 24. juulil peeti naiste Meistriliigas üks kohtumine, kui vastamisi läksid JK Tabasalu ja Tallinna FC Flora. Ka nädalavahetusel toimunud omavahelise mängu võitnud Flora teenis taaskord võidupunktid.

Kohtumise saatus otsustati juba avapoolajal: 33. minutil viis Flora naiskonna juhtima Lisette Tammik, kes lisas neli minutit hiljem ka teise värava. Kuna rohkem väravaid kohtumises ei sündinud, teenis Flora 2:0 võidu ning kindlustas sellega kohta tabeli tipus. Samad naiskonnad kohtusid omavahel Meistriliigas ka viis päeva tagasi, toona lõi Flora Tabasalule neli vastuseta väravat.

Eilne 17. vooru kohtumine pidi toimuma septembrikuus, et kuna esialgne mängupäev kattus perioodiga, mil Flora võistleb UEFA naiste Meistrite liiga eelringis, peeti kohtumine varem.

Liigatabelis on Flora nüüdseks kogunud 34 punkti, edestades ühe mängu rohkem pidanuna lähimat jälitajat 13 punktiga. 17 punkti kogunud Tabasalu paikneb kolmandal tabelireal.

Naiste Meistriliiga jätkub laupäeval, 27. juulil 11. vooru kohtumistega, mis viivad vastamisi Tartu Tammeka ja Tallinna Kalevi ning Põlva Lootose ja Tallinna Ararati. Saku Sportingu ja Tabasalu vaheline vooru kohtumine toimub teisipäeval, 30. juulil.

Lisette Tammiku väravad tõid Florale hooaja 11. võidu. Foto: Katariina Peetson/jalgpall.ee