18

06.2017

15:55

Flora ja Pärnu JK alustasid Balti liigat võidukalt

Tehti algust naiste Balti liiga kohtumistega, millest võtavad osa Eesti, Läti ja Leedu eelmise hooaja kaks parimat naiskonda. Esimeses mängus alistas Gintra-Universitetas (Leedu) reedel FK Liepāja (Läti) 6:1.

Tallinna FC Flora saavutas oma laupäevases avamängus 1:0 võidu MFK Kaunase Žalgirise üle tänu Siret Räämeti 47. minutil löödud väravale. Pärnu JK võõrustas MFK Kaunase Žalgirise naiskonda pühapäeval ja oli sarnaselt Floraga raskustes väravavõimaluste realiseerimisega. Teisel poolajal lõid siiski Anastassia Morkovkina ja Kaire Palmaru kaks väravat ja Pärnu võitis 2:0.

Mõlemad Eesti klubide mängud on allpool ka järelvaadatavad. Veel kohtusid pühapäeval Gintra-Universitetas ja Rigas FS, tulemus 3:2. Gintra-Universitetas juhibki turniiri 6 punktiga, PJK ja Flora järgnevad 3 punktiga.

Kohtumist PJK vs. Žalgiris kommenteerisid Maarja Saulep ja Aleksandra Ševoldajeva.

Kohtumist Flora vs. Žalgiris kommenteerisid Raul Ojassaar ja Imbi Hoop.