13

07.2021

23:36

Flora jõudis Meistrite liiga kvalifikatsiooniturniiril järgmisse ringi

Tallinna FC Flora võitis Meistrite liiga kvalifikatsiooniturniiri esimese eelringi kordukohtumises võõrsil Hiberniansi (Malta) 3:0. Koondtulemusega 5:0 jõudis Flora kindlalt teise ringi.

Kui avamängus lõi Flora oma tabamused kohtumise lõpus, siis täna tehti edasipääseja selgeks esimese 33 minutiga. Sergei Zenjov viis külalised 25. minutil juhtima ja 33. minutil oli täpne Rauno Sappinen, kes lõi Flora mõlemad väravad avavaatuses. Flora tänase kolmanda värava eest hoolitses Sten Reinkort, kes sekkus mängu vahetusest kohtumise 68. minutil Sappineni vastu ja lõi värava 87. minutil.

Flora vastaseks teises eelringis Bodø/Glimti (Norra) ning Varssavi Legia (Poola) paari võitja. Norra ja Poola meeskondade esimene kohtumine lõppes Poola meeskonna 3:2 võiduga, korduskohtumine mängitakse kolmapäeval, 14. juulil kell 21.00.

Eesti klubid on eurosarjas võistlustules neljapäeval, kui peetakse UEFA Konverentsiliiga kvalifikatsiooniturniiri avaringi korduskohtumisi. FCI Levadia läheb vastamisi Gibraltari meeskonna St Joseph’s, kes alistati A. Le Coq Arenal tulemusega 3:1. Paide mängib võõral väljakul Poola klubi Wrocławi Śląski, kellele jäädi avamängus alla 1:2.

Tänane Hibernians - Flora mäng on järelvaadatav Soccernet TV-st.