07

10.2012

08:18

Flora kasutas ära Kalevi vead ja võitis 3:1

Tallinna FC Floral kulus 30 minutit, et murda JK Tallinna Kalevi vastupanu ja võtta lõpuks 3:1 võit.

Karol Mets viis võõrustajad 10. minutil kauglöögist 1:0 juhtima ja Valeri Minkenen kasvatas 20 minutit hiljem edumaa karistuslöögist kahekordseks.

Poolajal vahetas Kalevi peatreener Sergei Ratnikov väravas alustanud Eric Ntambue Tshibangu Mart Kaljuste vastu ja puur püsiski lukus 85. minutini, mil täpne oli Andre Frolov. Kalevi auvärava lõi 90. minutil Martin Kase.

"Hetkel võit tõi meile kolm punki. Loodame, et enne koondisemängude pausi suudame ka Narvaga mängus head taset näidata," vaatas Flora peatreener Martin Reim juba teisipäevase mängu poole.

"Mäng oli hea ning võidu tõime koju. Veel järelejäänud neli mängu peame võitma, kuid sellest hoolimata jääb kahjuks Meistritiitel sel aastal Floral saamata,“ kahetses Zakaria Beglarishvili.

"Mäng oli iseenesest väga hea. Rumalad väravad said meile saatuslikuks ning siis Flora juba võttis mängu juhtimise enda kätte,“ kommenteeris Kalevi poolkaitsja Risto Kägo.

Floral on 32 mängust 74 punkti, mis annab neile teise koha. Tallinna Kalev paikneb eelviimasel, üheksandal positsioonil.

6. oktoobril kell 17:00 A. Le Coq Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA - JK TALLINNA KALEV  3:1 (2:0)
Väravad: 10. Karol Mets, 30. Valeri Minkenen, 85. Andre Frolov - 90.+1. Martin Kase
Hoiatused: 36. Karl Palatu - 41. Martin Kase, 45. Risto Kägo

FC Flora: 1-Pedõk, 6-Mets, 7-Beglarišvili (69. 13-Laabus), 9-Alliku (46. 99-Prosa), 16-Jürgenson, 18-Mashichev, 19-Kams, 24-Palatu, 25-Frolov, 33-Mööl (46. 10-Pukk), 41-Minkenen.
Varus: 12-Toom, 4-Jahhimovitš, 5-Peitre, 10-Pukk, 13-Laabus, 99-Prosa, 22-Baranov.

JK Tallinna Kalev: 33-Tshibangu (46. 26-Kaljuste), 17-Whalen, 4-A. Savitski, 14-Edwin Stüf, 5-Kägo (57. 32-Sepp), 13-Vnukov, 12-Gunther, 6-Kase, 23-Kulikov, 2-Ervin Stüf, 21-Jõgiste (65. 22-Rõivassepp).
Varus: 22-Rõivassepp, 32-Sepp, 26-Kaljuste.

Mänguolud: +12, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.