10

03.2013

07:09

Flora küttis Paidele sauna (VIDEO)

Premium liiga teises voorus hävis Paide Linnameeskond kodus FC Florale 0:6. Kübaratrikiga sai hakkama hollandlane Sander van de Streek.

Vaata videokokkuvõtet!

Flora domineeris mängu algusest peale, ent esialgu midagi ohtlikku luua ei suudetud. 19. minutil aga asus külalisvõistkond juhtima, kui van de Streeki löögi Paide väravavaht Martin Kaalma küll tõrjus, ent esimesena oli jaol Rauno Alliku, kes palli kindlalt sihile toimetas. Mõni minut hiljem jäeti trahvikastis tähelepanuta Albert Prosa, mis tähendas, et seis oli 2:0.

"Tegelikult esimesed 15 minutit oli kõik hästi," sõnas Paide peatreener Meelis Rooba. "Kaks rumalat eksimust mõne minuti jooksul, jätsime vastaste ründajad vabaks. Kui Flora vastu 0:2 taga oled, siis on juba väga raske."

Pärast väravaid valitses kodumeeskonda paanika, ent poolaja lõpuks koguti end ja suudeti mängu ka palli hoida. Siiski väga kindlate väravavõimalusteni ei jõutud ning puhkama mindi Flora 2:0 eduseisus.

Teisest poolajast kujunes väravatesadu, kui kübaratriki vormistas Sander van de Streek ning ühe värava lisas Karl-Eerik Luigend. Rooba sõnul mindi teist poolaega mängima esialgu pigem kaitsvalt. "Eesmärk oli teisel poolajal kaitses kindlalt hoida, ei läinud kohe ründama. Aga löödi 3:0 ja siis juba lagunesime täielikult," tõdes Paide juhendaja.

Paide Linnameeskonna järgmine mäng leiab aset 30. märtsil kell 17, kui Paide võõrustab Sillamäe Kalevit, kellega eelmine hooaeg mängiti väga edukalt.

9. märtsil kell 14:00 Paide kunstmurustaadion (Kooli 1, Paide)
PAIDE LINNAMEESKOND - TALLINNA FC FLORA  0:6 (0:2)
Väravad: 19. Rauno Alliku, 22. Albert Prosa, 53., 71., 80. Sander van de Streek, 78. Karl-Eerik Luigend
Hoiatused: -

Paide: 1-Kaalma, 13-Mägi, 3-Tubarik, 27-Vanna, 29-Veis, 23-Maar, 25-Reinsoo (77. 24-Holst), 22-Eteria (67. 18-Ustaal), 10-Tikenberg, 28-Leimann, 14-Rõivassepp (79. 6-Puhke).
Varus: 12-Lavrentjev, 15-Anso, 24-Holst, 6-Puhke, 18-Ustaal, 9-Ellram.

FC Flora: 21-Meerits, 22-Baranov, 8-Van de Streek, 73-Luigend, 6-Mets, 25-Frolov, 9-Alliku, 16-Jürgenson, 33-Mööl (65. 13-Laabus), 99-Prosa (74. 20-Gussev), 15-Kukebal (81. 5-Peitre).
Varus: 12-Toom, 13-Laabus, 14-Kase, 34-Mütt, 5-Peitre, 20-Gussev, 10-Lepistu.

Mänguolud: -5, päikesepaisteline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.