26

08.2012

07:53

Flora lohutas end 5:1 võiduga Tammeka üle

Tallinna FC Flora naasis võitude teele, kui purustas koduväljakul 5:1 Tartu JK Tammeka ja parandas esmaspäevase valusa 4:5 kaotuse järel enesetunnet.

Flora asus juhtima juba 15. minutil, kui täpne oli endine Tammeka mees Albert Prosa. 24. ja 55. minutil jõudis sihile Meistriliiga parim väravakütt Zakaria Beglarišvili, 47. minutil kapten Karl Palatu ja 76. minutil vanameister Martti Pukk.

Ehkki Tammekal ei olnud Flora vastu mängu eel ilmselt suuri lootusi, andis püsimajäämisambitsioonidele valusa löögi Viljandi 2:0 võit Paide üle. Väike lohutus oli 30. juubelit tähistanud Kristjan Tiiriku auvärav 90. minutil.

"Suutsime ilusti enda mängu vastasele peale suruda ning õnnestus enda võimalused ka ära realiseerida. Usun, et meeskond võib tänase esitusega rahule jääda,“ lausus Flora poolkaitsja Siim Luts.

"Me ei suutnud kahjuks täna oma mängu mängida ja lasime endale väga lihtsad väravad lüüa,“ kahetses Tammeka kaitsja Martin Hurt.

Floral on 24 mängust 53 punkti ja kolmas koht, Tammekal 25 matšist üheksa silma, millega jäädakse lähimast konkurendist FC Kuressaarest seitsme punkti kaugusele.

25. augustil kell 17:00 A. Le Coq Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA - TARTU JK TAMMEKA  5:1 (2:0)