21

08.2022

19:51

Flora lõi küll värava, kuid jäi Meistrite liigas Luksemburgi klubile alla

Tallinna FC Flora naiskond pidas täna oma teise kohtumise Meistrite liiga eelringis, kui pidi 3.-4. koha mängus tunnistama Luksemburgi klubi Racing Unioni 3:1 paremust.

Itaalias peetava miniturniiri poolfinaalis kaotas Flora 5:0 Iisraeli meistrile Kiryat Gatile. Racing Union jäi omakorda 4:0 alla Itaalia tippklubile Juventusele. Tänases kohtumises sündis avavärav 43. minutil, kui Karolina Katharina Kohri löök lipsas Flora väravavahi Victoria Vihmani külje alt võrku.

Flora suutis siiski kaheksa minutit hiljem viigi tabloole tuua, kui nurgalöögi järgses segaduses kõmmutas Jaanika Volkov tugeva löögiga palli väravasse. See seis ei püsinud paraku kaua, kui kolm minutit hiljem skooris Kohr peaga karistuslöögist. Lõppskoori vormistas 60. minutil Kimberley Dos Santos.

Edasipääseja selgub täna õhtul, kui Kiryat Gat ja Juventus kohtuvad täna Eesti aja järgi kell 21.30.