18

08.2022

19:12

Flora sai Meistrite liiga eelringi poolfinaalis kindla kaotuse

Tallinna FC Flora naiskond alustas Meistrite liiga eelringi kaotusega, kui poolfinaalis jäädi 0:5 alla Iisraeli meistrile Kiryat Gatile.

Mänguskoor avati juba kolmandal minutil, kui Flora väravavaht Victoria Vihman eksis karistusalas määruste vastu. Sellele järgnenud penalti suutis Vihman küll esialgu tõrjuda, ent tagasipõrkunud pallini jõudis esimesena Helena da Silva Lima. Vaid üheksa minutit hiljem oli taas täpne Lima, kui sai peaga löögile. Kübaratriki vormistas Lima 52. minutil. Iisraeli naiskond lisas teisel poolajal veel kaks väravat, kui 68. minutil tegi skoori Shaked Horovitz ja 84. minutil oli resultatiivne Shahar Nakav, vormistades lõppseisu.

Flora tegi mängu jooksul kuus pealelööki, kõige lähemale jõuti väravale 26. minutil, kui Getter Saare üritus tabas posti.

Järgmisena ootab Florat ees 3.-4. koha mäng, mis peetakse pühapäeval, 21. augustil Eesti aja järgi kell 16.30. Vastane selgub tänasest teisest poolfinaalist, kui kell 21.30 kohtuvad Itaalia tippklubi Juventus ja Luksemburgi naiskond Racing Union.