07

07.2022

21:44

Flora võitis Konverentsiliiga eelringi avakohtumise

Tallinna FC Flora alistas Euroopa Konverentsiliiga esimese eelringi avakohtumises 1:0 SJK Seinäjoki.

Mängu esimest 15. minutit alustasid paremini külalised Seinäjoki, kes valdasid rohkem palli ja surusid Flora enda väljakupoolele. Siis sai aga Flora mängu sisse ja suutis 21. minutil Martin Milleri pealöögi järel juhtima minna. Esimese poolaja teine pool kulges Flora taktikepi järgi, kuid poolajapausile mindi 1:0 eduseisus.

Teise poolaja algus oli lahtisem ja võimaldas Seinäjokil mängu uuesti sisse tulla. Soomlased ei suutnud aga midagi märkimisväärset tekitada ning Flora suutis mänguseisu säilitada. Mängu viimasel minutil oli hiilgav šanss ka Markus Poomil, kuid põhjanaabrite kaitsja suutis viimasel hetkel löögi parreerida. Sellega võttis Flora korduskohtumiseks kaasa 1:0 võidu.

Korduskohtumine peetakse nädala pärast, 14. juulil Seinäjokis. Pall pannakse mängu kell 19.00. Esimese eelringi võitjad pääsevad edasi teise eelringi, kahe kohtumise peale vähem väravaid löönud meeskondade jaoks saab eurohooaeg läbi.