02.2020

10:25

FOTOD JA VIDEOD │ Tugeva lõpu teinud Kalju alistas Taliturniiril Tammeka

Möödunud nädalalõpul jätkati EJL jalgpallihallis Taliturniiri mängudega.

Soccernet.ee portaalis oli esmalt otsepildis nähtav FCI Levadia ning Paide Linnameeskonna lahing, kus Siim Lutsu 61. värav 1:0 võidu Paidele tõi. Laupäeval nägi otsepildis Nõmme Kalju ja Tartu Tammeka mõõduvõttu, kus skooril 2:2 lõppenud avapoolaja järel suutis Kalju viimase 10 minutiga 3 väravat lüüa ja lõpuks 5:2 võidu võtta.

A-turniiril tulid eile platsile ka FC Flora ja Narva Trans, kelle matš lõppes 0:0 viigiseisul. Flora oli päev varem kohtunud ka Rootsi mulluse pronksimeeskonna Hammarbyga ning teinud nendega 1:1 viigi. Seetõttu Flora kõiki põhimehi Transi vastu platsile ei saatnud.

Premium liiga meeskondadest läksid möödunud nädalal vastamisi veel Tallinna Kalev ja FC Kuressaare, kus saarlased tänu Märten Pajunurme ja Sander Lahe väravatele 2:0 võidu võtsid. Viljandi Tuleviku ja TJK Legioni omavaheline mõõduvõtt lõppes 1:1 viigiseisul - kui Jonas Tossou viis Viljandi 52. minutil 1:0 juhtima, siis Semjon Beljakovi 90. minuti värav päästis Legioni viimasel hetkel kaotusest.

Esiliiga ja Esiliiga B meeskondade vahel nägi möödunud nädalalõpul järgnevaid resultaate: Läänemaa JK alistas 5:1 Võru Heliose, Pärnu JK oli 5:2 üle Tallinna Kalev U21-st, Paide Linnameeskond võitis Kristofer Pihti kübaratriki abil 5:0 Keila JK, FCI Levadia oli numbritega 4:2 parem Rakvere Tarvast, Tabasalu JK võitis 2:1 Viimsi JK, Nõmme Kalju U21 oli samuti 2:1 üle Vändra Vaprusest. Vastavalt 0:0 ja 2:2 viigiseisudel lõppesid Pärnu Vapruse - Maardu Linnameeskonna ja Tartu Welco - Nõmme Unitedi mõõduvõtud ning nädala viimases mängus oli FC Elva 4:0 üle FC Flora U21-st.

Taliturniiri kõik protokollid ja mängude graafik on leitav siit.