30

10.2019

10:02

Hussari 2:1 võiduvärav viis Tabasalu karikavõistluste kaheksandikfinaali

Teisipäeval õhtul peeti Evald Tipneri karikavõistlustel üks kohtumine, kui JK Tabasalu alistas 1/16-finaalis 2:1 Tallinna FC Flora U21 meeskonna.

Esiliiga B võistkond Tabasalu asus endast astme kõrgemal palliva Flora U21 vastu kohtumist juhtima 11. minutil, mil täpne oli Marco Budic. Avapoolajal rohkem väravaid ei löödud, kuid vaheajaks oli mõlemal meeskonna platsile jäänud kümme meest. 40. minutil teenis oma teise kollase kaardi Sten Jakob Viidas, kes jättis mõneks minutiks Tabasalu vähemusse. Kõigest kaks minutit hiljem teenis teise kollase kaardi Flora noormängija Ivan Timofejev.

Flora U21 viigistas mänguseisu 67. minutil, kui värava sai kirja Danil Kuraksin. Kohtumise võiduvärav sündis 79. minutil, kui kodupubliku rõõmuks oli täpne Kristo Hussar.

Tabasalu kohtub kaheksandikfinaalis võõrsil Elvaga.

Täna õhtul peetakse kaks kaheksandikfinaali, kui omavahel lähevad vastamisi Premium liiga klubid. Kell 19.00 võõrustab Viljandi JK Tulevik Tartu JK Tammekat ning Paide Linnameeskond Tallinna FC Florat. Paide - Flora mängust näitab otsepilti Soccernet.ee.