16

06.2012

18:11

II liiga põhi/ida 11. vooru tulemused

Seoses liigse mängukoormusega on kohtumine Jõhvi FC Lokomotivi ja TJK Legioni vahel edasi lükatud hilisemale ajale. FC MC Tallinn alistas suurelt 6:1 FC Velldorise. Kaks väravat lõi Sergei Savitski.

Tallinna FC Ararat TTÜ SK alistas FC Infonet II 4:0. Kaks väravat Dmitri Kulikovilt. Lasnamäe FC Ajax alistas 3:2 Kohtla-Järve JK Alko.

Pühapäeval toimus kaks mängu, esimeses neist ei kasutanud JK Sillamäe Kalev II võimalust Lokomotivile oluliselt läheneda, sest tegi 2:2 viigi FC Maarduga. Nõmme JK Kalju aga kaotas 1:2 Tallinna JK Dünamole. Dünamo asus juhtima 32. minutil, kui täpne oli Pavel Rubel. 58. minutil lõi teise värava Anton Polotnjanõi, Kalju vastuvärav oli 84. minutil Deniss Vnukovi löögist.

Mõlemal meeskonnal oli ka punane kaart. 83. minutil teenis selle Valeri Korobtšov ja 90.+5. minutil Rasmus Varvik.

JK Tallinna Kalev II ja JK Kaitseliit Kalev kohtuvad esmaspäeval.