27

05.2012

15:23

II liiga põhi/ida 8. vooru järel on ainuliider Legion

Reedeses avamängus alistas Nõmme JK Kalju II FC Infoneti II 1:0 tänu Sören Kaldma väravale kümmekond minutit enne mängu lõppu.

Laupäeval tegid FC Maardu ja JK Tallinna Kalev II 2:2 viigi. Kalev, kes kasutas paljusid Meistriliiga mängijaid, võitis poolaja Aleksandr Kulikovi ja Kevin Lutsokerti väravatest 2:1, kuid teisel poolajal Maardu viigistas.

Tabeli lõpus olev FC Velldoris suutis JK Sillamäe Kalevi II vastu 63. minutil Mark Holodilovi löögist juhtima minna, kuid kaotas siiski kokkuvõttes 1:4. 69. minutil viigistas Alexey Cherkasov. Kindla võidu tõi sillamäelastele Aleksandr Volkov, kes lõi 71., 76. ja 90. minutil veel kolm väravat.

Tallinna JK Dünamo üleolek FC MC Tallinnast fikseeriti tulemusega 7:0.

Pühapäevane avamäng Legioni ja Ajaxi vahel lõppes tõelise trilleri stsenaariumiga. Poolajaks juhtis Legion Stefan Tšendei ja Artjom Balahnitšjovi väravatest 2:1, Ajaxi poolt oli täpne Maksim Babjak. 71. minutil suurendas Rauf-Roman Mikailov Legioni edu 3:1-le, kuid 85. ja 88. minutil seadis Ajax Babjaki teisest ja Aleksandr Starodubi väravast 3:3 viigi jalule, et 89. minutil ikkagi pärast Pavel Dõmovi väravat 3:4 alla vanduda.

Enne 8. vooru liider olnud Jõhvi FC Lokomotiv ei suutnud Sportland Arenal Ararati vastu 1:1 viigist enamat ja loovutav ka liidrikoha Legionile.

Vooru viimases mängus alistas JK Kaitseliit Kalev Kohtla-Järve FC Alko 7:2.