22

10.2016

16:37

III liiga võitis Raplamaa JK

Täna Raplas toimunud III liiga finaali võitis Raplamaa JK, kes alistas tulemusega 4:1 Maardu Unitedi.

Raplamaa läks mängu kahest Oliver Andrese väravast 2:0 juhtima. Teisel poolajal oli veel penaltist täpne Teet Kallaste ja kuigi Juri Javljanski tõi Maardu 79. minutil kahe värava kaugusele, jäi viimane sõna kodumeeskonnale, kui täpne oli Tanel Oeselg.

Varasemates poolfinaalides, kus kohtusid tsoonide võitjad, alistas Raplamaa 6:0 FC Otepää, Maardu oli 4:1 parem Pirita JK Reliikviast.

Kaks liigavõitjat selgub ka järgmisel laupäeval. II liiga finaalis kohtuvad 29. oktoobril kell 13 Paide linnastaadionil Paide Linnameeskond II ja Tartu FC Merkuur. IV liiga finaalis kohtuvad Trummi SK Kohila – Raasiku FC Joker II, kohtumine algab Tallinnas Sportland Arenal kell 18.