21

05.2011

20:34

Indermitte lõi Ajaxile kaks väravat

FC Viljandi kirjutas tabelisse kolmanda võidu, kui alistas kodus Lasnamäe FC Ajaxi 3:1 ning kerkis seitsmendaks.

Mängu algus oli suhteliselt võimalustevaene, kuid suruvamaks pooleks oli kodumeeskond. Skoor avati 21. minutil, kui tsenderdusest tulnud palli suunas Aleksandr Boldõrevi selja taha viljandlane Rasmus Munskind.

Seljaga vastu seina surutud Ajax elavdas kaotusseisu jäänuna oma mängu, mis kandis vilja 42. minutil, kui Sergei Tasso tulistas Aiko Orgla värava ristnurka tugeva pommlöögi.

Teisel poolajal näitas oma taset viljandlastel seekord ründes mänginud Joel Indermitte, lüües kaks väravat. Harilikult keskkaitsja ülesandeid täitva Indermitte esimene tabamus 53. minutil murdis ka külaliste vastupanu. Oma väravate arve selles kohtumises kahekordistas Indermitte 76. minutil.

Viljandlaste peatreener Zaur Tšilingarašvili oli peale mängu napisõnaline: “Super tulemus ja väga vajalik võit.”

Tema abi ja väravavaht Orgla avaldas kaarte pisut enam: “Õnneks suutsime kehva mänguga vajalikud kolm punkti ära võtta. On näha, et mõnel palluril on juba suvi mõtetes ja mäng ei ole kõige parem.”

Ajaxi jaoks jätkub Meistriliiga 28. mail kell 19.30 kodus Flora vastu, Viljandi sõidab 4. juunil kell 17.00 algavaks kohtumiseks Kuressaarde.

21. mail kell 19:30 Viljandi linnastaadion (Ranna pst 1, Viljandi)
FC VILJANDI - LASNAMÄE  FC AJAX  3:1 (1:1)