07

12.2021

16:05

Jalgpalligalal selguvad tippliigade parimad mängijad

Pühapäeval, 12. detsembril eetrisse mineval Jalgpalligalal selguvad Premium liiga, Esiliiga ja Esiliiga B parimad mängijad.

Liigade parimad mängijad valitakse traditsiooniliselt meeskondade peatreenerite hääletusel, kes nimetasid oma esikolmikud: esikoht teenis 3, teine koht 2 ja kolmas koht 1 punkti. Hääletada ei saanud oma võistkonna mängijate poolt.

Premium liigas pääsesid esikolmikusse (tähestikulises järjekorras): Zakaria Beglarishvili (FCI Levadia), Rauno Sappinen (FC Flora), Konstantin Vassiljev (FC Flora).

Hääletusel kogusid veel punkte üheksa mängijat (tähestikulises järjekorras): Mihkel Aksalu (Paide Linnameeskond), Henri Anier (Paide Linnameeskond), Andre Frolov (Paide Linnameeskond), Märten Kuusk (FC Flora), Henrik Ojamaa (FC Flora), Deabeas Nii Klu Owusu Sekyere (Paide Linnameeskond), Markus Soomets (FC Flora), Sergei Zenjov (FC Flora), Bogdan Vaštšuk (FCI Levadia).

Esiliigas teenisid hääletuse käigus punkte kokku 12 mängijat. Esikolmiku moodustasid (tähestikulises järjekorras): Lars-Indrek Aigro (FC Nõmme United)*, Ats Purje (JK Tallinna Kalev), Robi Saarma (FC Nõmme United).

Lisaks said hääli (tähestikulises järjekorras): Siim Aer (Paide Linnameeskond U21), Vitali Gussev (Maardu Linnameeskond), Dmitri Kruglov (Maardu Linnameeskond), Kevor Palumets (Paide Linnameeskond U21), Kristofer Piht (Paide Linnameeskond U21), Reinhard Reimaa (JK Tallinna Kalev), Roman Sobtšenko (Maardu Linnameeskond), Ilja Zelentsov (Maardu Linnameeskond), Murad Velijev (JK Tallinna Kalev).

Esiliiga B parima mängija valimisel kuulusid esikolmikusse (tähestikulises järjekorras): Andre Järva (Harju JK Laagri), Mihhail Orlov (Ida-Virumaa FC Alliance), Karl Anton Sõerde (Viimsi JK).

Hääletusel jagus punkte veel 12 mängijale (tähestikulises järjekorras): Karel Eerme (Harju JK Laagri), Daniel Fedotov (Tallinna JK Legion U21), Martin Jälle (Viimsi JK), Oskar Jõgi (Viimsi JK), Rasmus Kala (Viimsi JK), Robin Kane (Viimsi JK), Yuri Sousa Lima Lellis (Ida-Virumaa FC Alliance), Valeri Makarov (JK Tabasalu), Tristan Pajo (JK Tabasalu), Viktor Plotnikov (FC Tallinn), Juhan Jograf Siim (Läänemaa JK), Ken Marten Tammeveski (Viimsi JK).

Võitjad tehakse teatavaks 12. detsembril Jalgpalligalal. Premium liiga parimat mängijat autasustab eriauhinnaga Ramirent, Esiliiga ja Esiliiga B parimatele mängijatele paneb eriauhinna välja Nike.

Jalgpalligala läheb eetrisse pühapäeval algusega kell 16.00 ja otsepilt jõuab vaatajateni EJLTV YouTube'i ja Eesti jalgpalli Facebooki kanali vahendusel.

* Nimi parandatud kell 17.29

Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Coolbet
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • Krausberg
  • Spordihooldus

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla