26

03.2022

12:42

JÄRELEVAADATAV│Coolbet saaliliigas on kavas kolm veerandfinaali

Coolbet saaliliigas peetakse täna kolm veerandfinaalkohtumist, kui vastamisi lähevad Rummu Dünamo – Tallinna Cosmos, Sillamäe Alexela – Viimsi Smsraha ja Kohila – Narva United.

Kell 14.00 panevad Kohila spordihoones palli mängu Rummu Dünamo Tallinna FC Cosmos. Veerandfinaalseeria esimeses kohtumises sai kindla võidu kirja Cosmos, kui koduväljakul õnnestus Dünamo alistada 5:1. Tänases kohtumises vajab omakorda Rummu võitu, et viia seeria kolmanda mänguni.

Kell 15.00 kohtuvad Sillamäe Alexela ja Viimsi FC Smsraha. Avamängus pani oma paremuse maksma põhiturniiril teise koha teeninud Viimsi, kui nende võidunumbrid olid 7:2. Alexelal on seega konkurentsis püsimiseks vaja teises omavahelises kohtumises Viimsi alistada.

Päeva viimane mäng saab avavile kell 18.00, kui JK Kohila võõrustab Narva Unitedit. Esimeses mängus teenis mõnevõrra üllatuslikult võidu põhiturniiri kuuendana lõpetanud Kohila. Kolmanda koha teeninud Narva jäi vastastele alla 2:5.